Про компанію

   ТОВ “Нейл” засновано в 1994 році як виробник цвяхів. Зараз це сильне та динамічне підприємство, яке пропонує найширший асортимент цвяхів в Україні. Крім  традиційних будівельних, столярних та покрівельних, підприємство виготовляє  спеціальні види цвяхів — в бобінах та розсипні, які використовуються у виробництві дерев'яної тари та піддонів.  Для виробників EUR-палет ми пропонуємо цвяхи, сертифіковані Європейською Палетною Асоціацією EPAL.

   Головний офіс та виробничі потужності компанії знаходяться у місті Хмельницькому. Успішно функціонують філіали у Київі, Львові, Івано-Франківську, Мукачевому, Вінниці, Житомирі та Кропивницькому.

  Разом із виробництвом цвяхів підприємство займається реалізацією засобів кріплення під торговою маркою “НЕЙЛ”. Клієнтам пропонуються саморізи, шурупи, конфірмати, болти, гайки, шайби, стержні різьбові, анкери, свердла, заклепки та інші кріплення.

  Наш пріоритет — якість і відповідальність. Передова технологія та високий рівень обслуговування забезпечують задоволення потреб найвимогливіших клієнтів як в Україні, так і країнах Європейського Союзу, в які постійно експортується продукція підприємства.